ΔΙΑΣΦΑΛΙΣΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ

ΟΔΗΓΟΣ ΣΠΟΥΔΩΝ 2018-2019

Κατάσταση Συγγραμμάτων 2019-2020

Γραφείο Πρακτικής Άσκησης

• Δείτε το ωρολόγιο πρόγραμμα και το πρόγραμμα εξεταστικής του τρέχοντος ακαδημαϊκού έτους.

Πρόγραμμα

1o Πανελλήνιο Συνέδριο Εθνοφαρμακολογίας PDF Εκτύπωση

Εκ μέρους του Διοικητικού Συμβουλίου της Ελληνικής Εταιρείας Εθνοφαρμακολογίας έχουμε την τιμή και την χαρά να ανακοινώσουμε την διεξαγωγή του Πανελλήνιου Συνεδρίου Εθνοφαρμακολογίας με θέμα «Παραδοσιακή Θεραπευτική – Μύθοι και Αλήθειες» που θα διεξαχθεί στην Αθήνα, στις 11,12,13 Οκτωβρίου 2019, στο Εθνικό Ίδρυμα Ερευνών.

Το συνέδριο τελεί υπό την Αιγίδα του Τμήματος Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ, Τμήματος Φαρμακευτικής ΑΠΘ και ΕΦΕΧ και απευθύνεται σε φαρμακοποιούς (ακαδημαϊκούς, βιομηχανίας και ιδιώτες), ιατρούς, μέλη της Ελληνικής Εταιρείας Εθνοφαρμακολογίας και μη, αλλά και σε φοιτητές Φαρμακευτικής και Ιατρικής, αυριανούς επαγγελματίες υγείας που θα διαμορφώσουν το μέλλον της Υγείας στη χώρα μας, που επιζητούν ενημέρωση και εκπαίδευση σχετικά με την Παραδοσιακή Θεραπευτική. Στους συμμετέχοντες θα δοθεί πιστοποιητικό παρακολούθησης με μόρια από το ΙΔΕΕΑΦ.