Διάφορα

Διάθεση θέσεων άνευ διδάκτρων σε αγγλόφωνες πτυχιακές και μεταπτυχιακές σπουδές σε Α.Ε.Ι της χώρας μας για δημοσίους υπαλλήλους της Περιφέρειας του ιρακινού Κουρδιστάν (KRI) εν όψει πανεπιστημιακού έτους 2023-24.

25 Οκτωβρίου 2022

Αγαπητοί Καθηγητές, Σας απευθύνω την παρούσα επιστολή υπό την ιδιότητα του υπευθύνου αγγλόφωνων πτυχιακών ή μεταπτυχιακών σπουδών. Από το καλοκαίρι του 2018 λειτουργεί το Γενικό μας Προξενείο στο Ερμπίλ, το οποίο μεταξύ άλλων, έχει ως προτεραιότητα την ανάπτυξη ακαδημαϊκών γεφυρών μεταξύ ΑΕΙ της Περιφέρειας του ιρακινού Κουρδιστάν (KRI) και της χώρας μας. Σε αυτό το πλαίσιο θα ήθελα να μου γνωρίσετε κατά πόσο είστε διατεθειμένοι να προσφέρεται μία ή δύο θέσεις, άνευ διδάκτρων, στις αγγλόφωνες πτυχιακές ή μεταπτυχιακές σας σπουδές, που διευθύνετε, για δημοσίους υπαλλήλους της Περιφέρειας του ιρακινού Κουρδιστάν (KRI) εν όψει του πανεπιστημιακού έτους 2023-24. Τα έξοδα διαβίωσης και μετάβασης θα καλυφθούν από την Περιφέρεια του ιρακινού Κουρδιστάν (KRI) Σε περίπτωση ενδιαφέροντος σας, ενημερώστε μας για την πρόθεση σας, έως Δευτέρα 21 Νοεμβρίου, στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. (με κοινοποίηση στο Study in Greece Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.) και είμαστε στη διάθεση σας για οποιαδήποτε διευκρίνιση μέσω γραπτών μηνυμάτων WhatsApp/Viber/Signal/Imessage κι ενδεχόμενης τηλεφωνικής επικοινωνίας στο +9647518434869. Με ιδιαίτερη εκτίμηση Σταύρος Κυρίμης Γενικός Πρόξενος Consulate General of Greece in Erbil Phone:+964 751 401 4208 / +964 770 640 8848. Address: Dream City 719, ZIP Code 44001, Erbil.

Συννημένα:
Download this file (ΓΕΝΙΚΟ ΠΡΟΞΕΝΕΙΟ.pdf)ΓΕΝΙΚΟ ΠΡΟΞΕΝΕΙΟ.pdf[ ]183 kB25-10-2022 09:31