Εκπαιδευτική Επίσκεψη στην εταιρεία Roche

30 Μαϊος 2023

Την Τετάρτη 31 Μαΐου, η GPSF θα πραγματοποιήσει εκπαιδευτική επίσκεψη στις εγκαταστάσεις της εταιρείας Roche με 30 άτομα από το τμήμα μας από πληθώρα ετών. Η ομάδα μας δίνει την ευκαιρία σε φοιτητές του τμήματος που δεν αποτελούν μέλη της Ένωσης, να παρακολουθήσουν την επίσκεψη αυτή διαδικτυακά στις 11:00 π.μ. και να συζητήσουν με στελέχη της εταιρείας. Το link είναι το παρακάτω: https://meet.google.com/xpo-uoug-fjb?hs=224 Η Roche αποτελεί πρωτοπόρο εταιρεία παγκοσμίως στον Κλάδο Φαρμάκων και Διαγνωστικών και εστιάζει στην προαγωγή της επιστήμης με σκοπό τη βελτίωση της ζωής των ανθρώπων. Ο συνδυασμός της δυναμικής των Κλάδων Φαρμάκου και Διαγνωστικών υπό την ίδια στέγη, έχουν καταστήσει τη Roche ηγέτιδα στην εξατομικευμένη θεραπεία – μια στρατηγική που έχει στόχο να προσφέρει σε κάθε ασθενή την κατάλληλη θεραπεία με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.