Ανακοινώσεις Προπτυχιακών Σπουδών

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΦΥΣΙΚΟΧΗΜΕΙΑΣ 2023-24

26 Σεπτεμβρίου 2023

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΦΥΣΙΚΟΧΗΜΕΙΑΣ

Οι φοιτητές του Β' έτους σπουδών που επιθυμούν να ασκηθούν στο εργαστήριο της Φυσικοχημείας κατά το χειμερινό εξάμηνο 2023-2024 πρέπει να δηλώσουν συμμετοχή στο εργαστήριο με την εγγραφή τους στο μάθημα 'ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΦΥΣΙΚΟΧΗΜΕΙΑΣ - ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ 2023-2024' που έχει δημιουργηθεί στην πλατφόρμα eclass μέχρι και την Παρασκευή 13 Οκτωβρίου 2023. Επίσης φοιτητές παρελθόντων ετών που δεν έχουν ασκηθεί στο εργαστήριο και επιθυμούν να ασκηθούν πρέπει να δηλώσουν συμμετοχή όπως περιγράφεται παραπάνω.

ΠΡΟΣΟΧΗ: η ανακοίνωση ΔΕΝ αφορά φοιτητές που έχουν ασκηθεί στο εργαστήριο σε προηγούμενα ακαδημαϊκά έτη και οφείλουν την γραπτή εξέταση στο εργαστήριο.

Η σύνθεση των εργαστηριακών ομάδων και το πρόγραμμα του εργαστηρίου θα ανακοινωθούν μετά την παρέλευση της παραπάνω προθεσμίας.

Το εργαστήριο θα ξεκινήσει την Πέμπτη 19 Οκτωβρίου 2023.

Οι φοιτητές μπορούν να παραλάβουν τις σημειώσεις του εργαστηρίου από το εργαστήριο της Φυσικοχημείας καθημερινά 10 π.μ. – 3 μ.μ. από την Τετάρτη 27/9/2023 έως και την Παρασκευή 13/10/2023.